wz

Poděkování sponzorům a přátelům

Email k ukončení tréningového roku 2007

Ahoj,
blíží se konec roku a člověka to nutí zamyslet se a shrnout svou celoroční činnost. Tato bilance se jistě nevyhne ani našemu malému klubu Tradičního karate.
Musím s pýchou říct že tento rok byl pro nás úspěšný po mnoha stránkách. Uvadím zde hlavní uspěchy,kterých se nám povedlo dosáhnout:

Nové webové stránky díky ochotě Tomáše Koláčka.

Již v lednu jsme uspořádali naši první akci - japonský zvyk misogi.

Pote následoval seminář s břeclavským trenérem Radkem Pavlisem, 2. DAN.

V březnu se nám podařilo po nemalých obtížích uspořádat a zrealizovat Narodní Pohár Tradičniho Karate, na kterem jsme si jako klub vedli velmi úspěšně (Katka Ondrašíková 3.místo KATA, Stanislav Janiš 1. misto KATA a KUMITE).

V květnu jsme si udělali sobotu v přírodě se spoustou her, sebeobrany a zážitků, které k tomu patří.

V červnu jsme uspořádali již druhy ročník víkendového soustředění na pony ranči v Hrušovanech nad Jevišovkou, kterého se zúčastnilo spousta lidí i z břeclavského oddilu. Na konci školního roku mohli všichni využít přiležitosti a zkusit získat další pásek. Úspěch zúčastněných byl stoprocentní a oslavili jsme ho v příjemném prostředí Mikulovského Šenku.

První týden o prázdninách se část našeho oddílu zúčastnila soustředení v Pršticích u Brna, pořádaném břeclavským oddílem. Mnozí si mákli a našli nové přátele i inspiraci.

V září po různých peripetiích s hledáním nového zázemí jsme zakotvili ve staré nové tělocvičně na ZŠ Valtická, kde nám vedení školy v čele s panem ředitelem vyšlo maximálně vstříc.

V listopadu se našemu trenérovi po osmi letech podařilo ukořistit 1.DAN.

Poté jsme se zúčastnili semináře v rakouskem Wr. Neustadtu pod vedenim světove kapacity tradičniho karate senseie Avi Rokah.

V prosinci jsme si udělali náročné dopoledne v břeclavském krytém bazénu.

V novém školním roce se naše rady také rozšírily o několik nových členů. Závěr roku jsme oslavili setkaním na mikulovském DDM , na kterém jsme se ohlédli za celým uplynulým rokem projekcí fotek.

Nyní bych rád poděkoval (snad na nikoho nezapomenu :-)))) trenérům Milanu Novákovi, Radku Pavlisovi, panu Hudcovi (Excalibur City) za sponzorský dar, Tomáši Koláčkovi, vytíženému studentovi, muzikantovi a tvůrci našich stránek, Kovbojům z Rolftownu , skvělému týmu z Mikulovského Šenku, Vedení DDM, paní Janulíkové za pohoštění, Vedení ZŠ Valtická, Všem lidem, kteří nezištně pomohli s realizací narodního poháru. Dále pak všem, kteří se méňe či více podíleli na hladkém chodu našeho klubu, díky kterým jsme se nemuseli starat o to, zda budeme mít kde trénovat a kteří nám byli kdykoliv k dispozici, když bylo potřeba.

Ještě jednou děkuji

Staňa Janiš

Kdo nám pomáhá?excalibur.GIF, 5 kB Senk.gif, 1 kB valticka.gif, 3 kB